THASSOS ADASI KAVALA GÜMÜLCİNE DEDEAĞAÇ

2-3 TEMMUZ 2022 1 GECE OTELDE KONAKLAMA ULAŞIM+ODA KAHVALTI 79 € !!!
79 £'den başlayan fiyatlarla
Rezervasyon işleminden önce lütfen tarih seçiniz
 • TUR DETAYLARI
 • FOTOĞRAFLAR
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

 

 

 

 

THASSOS ADASI KAVALA

GÜMÜLCİNE DEDEAĞAÇ

2-3 TEMMUZ 2022

1 GECE OTELDE KONAKLAMA

ULAŞIM+ODA KAHVALTI

79 € !!!

 

Hareket Noktaları:

00:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü
01:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesinin Arkası
01:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
02:30 Malkara Pullukçu Petrol
02:45 Keşan Dörtyol

1.GÜN:ÇORLU-İPSALA-KEROMATİ-THASSOS ADASI-KAVALA

Saat 01:00 de Çorlu Anaokulu arkasından (Eski Kız Meslek Lisesi) hareket ile başlar. İpsala (TÜRK) & Kipi (YUNANİSTAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’a giriş. İlk durağımız Keromati. Keromati varışı takiben Thassos adasına geçiş için feribota biniyor ve Yunanlıların en güzel adası olan Thassos adasına geçiyoruz. Thassos adasının en bakir köyü ve en kutsal yerleşim birimi olan Panagia köyünü ziyaret ediyoruz. Burada geleneksel Yunan köy evleri arasından yürüyerek Panagia Kilisesini gördükten sonra zeytini ile ünlü bölgede geleneksel zeytinyağı fabrika ve müzesini ziyaret edip, köyde vereceğimiz kahve molası ardından, mükemmel güzellikteki koyları ile ünlü Thassos adasında La Thassos adasında denize girmek için akşam üzerine kadar mola veriyoruz. Deniz molası sonrası sonrası akşamüzeri feribota biniyor ve Keromati'ye varıyoruz. Oradan Kavala şehrine geçiş yapıyoruz. İsteyen misafirlerimiz Taverna Gecesine katılabilir.Konaklama KAVALA.

2.GÜN :KAVALA-YENİ ŞEHİR-DENİZ FENERİ-KAVALALI MEHMET PAŞA İMARATHANESİ-YENİ CAMİİ-SAAT KULESİ- KILIÇLI PARK-TÜRK ÇARŞISI-ÇUKUR KAHVE-GÜMÜLCİNE-DEDEAĞAÇ-ÇORLU
Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Drama'ya varıyoruz. Burada, Santa Barbara Parkında 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Bu park, 60 dönümlük bir alana sahiptir. Asırlık ağaçları ve kimi zaman fışkıran kimi zamanda sakin akan sularıyla dikkat çeker. Bu park şehrin içerisinde yer almaktadır. İçerisin de  su kenarına kurulmuş restorant ve kafeleri vardır. Etrafında da tütün depoları vardır.  Serbest zamanın ardından  Kavala'ya hareket ediyoruz. Şehir turumuz; su kemerleri, liman, kale, 19.yy neoklasik yapılar, eski & yeni şehir, deniz feneri, Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykeli’nin görülmesi sonrası öğle yemeği (Ekstra) verdiğimiz serbest zamanın ardından  Kavala’dan ayrılıyoruz. Xanthi(İskeçe) yi panoramik olarak görüyoruz ve KOMOTİNİ(Gümülcine) 'ye varıyoruz.  Burada göreceğimiz yerler arasında Yenii Camii, Saat Kulesi, Kılıçlı Park ve Türk çarşısıdır. Burada serbest zaman veriyoruz. Çukur kahvede kahvelerimizi yudumlayıp Alexandroupoli (Dedeağaç)’a geçiyoruz. Şehir içi panoramik turumuzun ardından,Dedeağaç Deniz fenerini görüyoruz. Misafirlerimiz dilediği gibi serbest zamanda vakit geçirebilir. Türkiye’ye dönüşe geçiyoruz. İpsala sınır kapısındaki pasaport işlemlerinin ardından Türkiye sınırından geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Yerleri:

PROGRAM

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR

Tarih

İki Kişilik Odada
Kişi Başı

Tek Kişi

Ek Yatak

1. Çocuk

 

02.07.2022

79,00 €

99,00 €

79,00 €

0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 5 Yaş 59,00 €
6 - 12 Yaş 69,00 €

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Kavala’da 4* otelde  1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Araç içi ikramlar (günde 1 defa 500ml su, soğuk içecekler ve kek)
 • Program dahilinde gezi rotaları
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Otel de 1 sabah kahvaltısı dışında tüm yemek öğünleri
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Yunan tavernası(Rehberimiz bilgilendirmesi)
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Vize Bedeli
 • Zorunlu Seyahat Sigortası 10Eur, 65 yaş üstü  için 15eur
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 150 TL)

Not: Yeşil pasaport sahipleri ve AB vatandaşları için vize gerekmemektedir…

 

 

Taksit Seçenekleri